Prijava

Vijesti

Turistički animator godine Varaždinac Krunoslav Čolo

Varaždinski gradski notar, Krunoslav Čolo turistički je animator godine i dobitnik nagrade Hrvatske turističke zajednice Čovjek – ključ uspjeha u kategoriji Ljudi u turizmu, a nagrada mu je dodijeljena na Danima hrvatskog turizma u Vinkovcima. Iako najpoznatiji kao gradski notar, Djed Mraz i Sveti Nikola, Krunoslav Čolo likovni je umjetnik koji u svojem ateljeu proučava nastanak pisma, istražuje vrste pisaćeg pribora, izrađuje varaždinske suvenire, idejna grafička rješenja za znakove, medalje, priznanja, prospekte, kaligrafske ispise nagrada, te razne likovne projekte. „Naš gradski notar dobri je duh grada, potpuno je predan svemu što radi, u svaki projekt, ulogu ili djelo unosi cijelog sebe a varaždinskoj turističkoj sceni već 20 godina daje iznimnu osobnu notu i duh. Nakon toliko godina predanog rada, zaslužio je ovu nagradu i priznanje, a ono što je također važno za naš grad ali i za naš rad je i kontinuitet u osvajanju nagrada", istaknula je direktorica Turističke zajednice grada Varaždina Jelena Toth

Medijska pokroviteljstva