Prijava

Vijesti

Rukometaši GRK-a Varaždin 1930 nadigrali momčad zagrebačke Dubrave

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 na parketu dvorane u Graberju rezultatom 35-24 nadigrali su vodeću momčad lige, zagrebačku Dubravu.  Nakon izjednačenog otvaranja, igrači Damira Turkovića vrlo brzo preuzeli su sve konce igre u svoje ruke i nanijeli Zagrepčanima prvi ovosezonski poraz. Sigurni u obrani, efikasni u napadu punili su mrežu svojih protivnika. Do odlaska na odmor Zagrepčanima su zabili čak 20 pogodaka, nakon prvih trideset minuta semafor je pokazivao 20-15 za Varaždince.  Isti scenarij ponovio se i u nastavku, raspoloženim domaćinima sve je polazilo od ruke za treću, najuvjerljiviju  pobjedu u dosadašnjem dijelu sezone. Sa sedam golova najefikasniji igrač u redovima Varaždina bio je Frano Vujović, šest golova postigao je Luka Trojko, dok su Jurica Vidaček i Tomislav Špruk bili precizni svaki po pet puta. Nakon šest kola, s isto toliko osvojenih bodova, varaždinski rukometaši drže petu poziciju u prvenstvu. Pred Varaždincima je u nedjelju gostovanje u Sesvetama.