Prijava

Vijesti

Nogometaši Varaždina ovog vikenda dočekuju ekipu Osijeka

Pobjedom u šesnaestini finala hrvatskog Kupa nakon produžetaka nad sastavom Primorca u Biogradu na Moru rezultatom 4:1, Varaždinci dočekuju subotnji susret 14. kola 1. HNL s ekipom Osijeka. Iako su očekivali lakši prolaz u osminu Kupa, loš teren i entuzijazam domaćina, učinili su svoje te su Varaždinci nakon primljenog pogotka već u drugoj minuti, lovili rezultat, izjednačili u regularnom dijelu i u nastavku zabili još tri gola. Treneru Kovačeviću posao dodatno otežava sve dulji spisak igrača na koje ne može računati u subotnjem susretu, s obzirom da su ekipu poharale viroze, bolesti, povrede, a neki će izostati i zbog kartona. Varaždincima se u prvenstvu zaredala serija utakmica sa tri prvoplasirane ekipe. Nakon Dinama i Hajduka, očekuje ih susret sa trećeplasiranim Osijekom, koji u Varaždin stiže sa pet pobjeda u nizu. Susret Varaždina i Osijeka na varaždinskom gradskom stadionu počinje u subotu u 17 sati i 10 minuta, a dodajmo i kako će se ove dvije ekipe ponovno sastati i u osmini finala Kupa, 9. studenog.